Дитячий літній табір Dream Life - GROFA, Буковель
SuperCamp - понад 18 років досвіду, 42 табори, 550 мандрівок та шкіл розвитку
Плануйте відпочинок для дітей з відомою мережею дитячих таборів SuperCamp. Це не просто драйвові канікули, а й неймовірно дружня атмосфера серед гір популярного туристичного курорту Буковель. Табір створює умови для прояву самостійності і винахідливості, з акцентом на командну співпрацю. Тут можна проявити свою творчість, лідерські навички та критичне мислення.
6-17 років
Вік дітей
12 днів
Тривалість зміни
20/80
Зручна система оплати
Створення спільноти
Ми формуємо позитивне середовище для розвитку дітей. Створенню командного духу, розвитку дружніх відносин на основі поваги та довіри.
Позитивна атмосфера
Програма Dream Life спрямована на розвиток талантів дитини. Зусилля та ентузіазм кожного табірника стає прикладом для інших. Створення дружнього середовища - пріоритет у таборі.
Здоровий спосіб життя
Заняття на відкритому повітрі, рухливі ігри, прогулянки горами, мінімум гаджетів, протидія шкідливим звичкам, збалансоване харчування.
Насичена програма
Кожен учасник пропливе стрімкими потоками річки під час рафтингу, пролетить 1130 метрів на швидкісному Буковельському тролеї, відвідає старовинні аведуки м. Ворохта та багато іншого.
Умови розміщення
Сучасний готель GROFA в центрі Буковелі. Просторі номери 20 м² з окремими ліжками та власним балконом. На території готелю літній басейн з відкритою тирасою для засмаги, ресторан сучасної карпатської кухні, вечірній кінозал під відкритим небом
  Контакти SuperCamp
  Бронюйте місце в таборі за телефонами
  +380 (67) 300 27 27
  +380 (95) 037 48 80

  office@supercamp.com.ua
  Графік роботи кол-центру:
  Пн-Пт: 9:00-19:00
  Сб-Нд: 9:00-14:00