для всієї родини
Сімейний відпочинок в GROFA
Відпочинок з дітьми завжди особливий. Ми подбали, щоб не зважаючи на вік вашої малечі — рік чи шістнадцять, він був завжди зручний та насичений розвагами для всієї родини.
Складові комфортного відпочинку
Ігрова кімната для найменших
Відпочивайте з малюком в ігровому просторі GROFA. Яскраві гойдалки, басейн з кульками та справжній віг-вам завжди привертають увагу наших найменших гостей. Також готель обладнаний ліфтами, у які легко поміститься дитячий візок для прогулянок на свіжому гірському повітрі.
Дитяче меню в ресторані
В горах навіть броколі смакує краще ;) Наше меню з корисними стравами, порадує навіть найбільшого гурмана. У вашому розпорядженні крісла для годування в ресторані, а на кожному поверсі готелю - кулери з гарячою водою, щоб ви змогли приготувати власний перекус.
Настільні ігри та PlayStation
Для старших дітей маємо колекцію настільних ігор для вечорів з друзями, настільний теніс та приставку з іграми на будь-який смак.
Зручні сімейні номери
Діти до 5 років можуть безкоштовно розміщуватись з батьками на спільному великому ліжку (при потребі надаємо ліжечко чи манеж). Для родин зі старшими дітьми пропонуємо сімейні номери на трьох та чотирьох гостей.
Готові до відпочинку з найріднішими? Бронюйте сімейний номер вже зараз!